Agrovizija

Tikrai niekas nepaprieštaraus faktui, kad Lietuva ūkininkų kraštas! Didžiuojamės, kad Lietuvoje vyksta tokio masto renginiai, kaip Agrovizija. Kur ūkininkai iš visų Lietuvos kraštų atvažiuoja parodyti ką moka ir dalinasi savo patirtimi. Kupolas puiki priemonė išsiskirti parodose. Kupolinės konstrukcijos rėmas pasižymi itin dideliu tvirtumu, tad visi dekoravimo klausimai išspręsti! Bet kuris pasirinktas rėmo taškas išlaiko itin didelius svorius, puiki žinia norintiems montuoti garso ar vaizdo įrangą kupole.

renginys

Karaliaus Mindaugo teniso taurė

Dalyvaujate renginyje, pristatote savo produktą kaip išskirtinį? Kupolas suteikia puikias galimybes išsiskirti iš aplinkos ir būti pastebėtais. Karaliaus Mindaugo Teniso Taurės turnyras, kuriame Porsche salonas pristatė naujosios klasės automobilį. Moderni aplinka, išskirtinė vieta reklamai, aktyvus produkto pardavimas - napamirštamas įspūdis garantuotas!

renginys

Granatos Live

Festivalis - labiausiai laukiamas vasaros vakarėlis. Daug muzikos ir dar daugiau laimingų veidų. Visada malonu dirbti tokiuose renginiuose, kupolai kartais įgauna neatpažįstamą Cosmo Projects komandai išvaizdą. Visada įdomu pildyti neįtikėčiausias klientų idėjas. Sukaupėme ne vienereių metų patritį dalyvaudami įvairiuose festivaliuose tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

renginys

Privatus įmonės vakarėlis

Privatūs įmonės vakarėlis, o gal šiaip vakarėlis, kuriam ieškote laikinos patalpos? Visai nesvarbu, kupolas išpildys visas idėjas. Urbanistiška kupolo išvaizda puikiai prisiderins prie bet kurios aplinkos, o Jūsų svečiai liks neabejotinai apstulbę.

renginys

Tarptautinė "Kuršių marių" regata

Cosmo Projects komanda dažnai keliauja, šį kartą kėlėmės kitapus Baltijos jūros. Nida tikras rojaus kampelis Lietuvoje. Įspūdingas kraštovaizdis, grynas oras, laimingi žmonės ir mes kartu! Tarptautinė "Kuršių marių" regata, šiame renginyje mūsų kupolas puošė Porsche Lietuva. Buvo daug pokalbių apie automobilius ir visa tai įspūdingame Cosmo Projects kupole.

renginys

1000km lenktynės

Jeigu kažkam kilo klausimas ką veikti arba įrengti kupole, atsakymas paprastas, galime įrengti netgi automobilių dirbtuves. 1000 km lenktynės, buvo tikras iššūkis visai mūsų komandai! Kartu su mūsų draugais Pro Dj sumontavome itin tvirtą pakylą, kurios tikslas buvo išlaikyti itint didelius super automobilių svorius, kupolus ir visus susirinkusius svečius.

renginys